Kontaktpersoner

Kontakt

Växel tel: 011-158580
E-post: info@rbrb.se

Våra telefontider är vardagar kl. Måndag-Torsdag kl. 08:00 - 16:00 samt Fredagar kl. 08:00 - 14:00. Det går även bra att kontakta oss via e-post på eller besöka vårt kontor på Exportgatan 28 i Norrköping. Välkommen!

Hitta till oss → Anmälan till nyhetsbrev →

Personal

Stefan Gustafsson, Aukt. revisor
011-158588 | stefan@rbrb.se

Roger Björkholm, Aukt. revisor
011-158585 | roger@rbrb.se

Eva-Mona Wisemark, Redovisningskonsult
011-158584 | mona@rbrb.se

Anders Solesjö, Redovisningskonsult
011-158587 | anders@rbrb.se

Emma Nilsson, Redovisningskonsult
011-158583 | emma@rbrb.se

Thomas Gustafsson, Revisorsassistent
011-158586 | thomas@rbrb.se

Gunilla Gillåker, Redovisningsassistent
011-158580 | gunilla@rbrb.se

Louise Lindergren, Redovisningskonsult
011-158589 | louise@rbrb.se