Kontaktpersoner

Kontakt

Växel tel: 011-158580
E-post: info@rbrb.se

Våra telefontider är vardagar kl. Måndag-Torsdag kl. 08:00 - 16:00 samt Fredagar kl. 08:00 - 14:00. Det går även bra att kontakta oss via e-post på eller besöka vårt kontor på Exportgatan 28 i Norrköping. Välkommen!

Hitta till oss → Anmälan till nyhetsbrev →

Personal

Stefan Gustafsson, Aukt. revisor
011-158588 | stefan@rbrb.se

Roger Björkholm, Aukt. revisor
011-158585 | roger@rbrb.se

Eva-Mona Wisemark, Redovisningskonsult
011-158584 | mona@rbrb.se

Anders Solesjö, Redovisningskonsult
011-158587 | anders@rbrb.se

Yvonne Johansson, Redovisningskonsult
011-158583 | yvonne@rbrb.se

Malin Zetterberg, Redovisningskonsult
011-158589 | malin@rbrb.se

Thomas Gustafsson, Revisorsassistent
011-158586 | thomas@rbrb.se

Agneta Nilsson, Internadministratör
011-158582 | agneta@rbrb.se